Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Nowinki

Nowinki, mazowieckie

  • 555 000 zł
  • 260,44 m²
  • 2 131,01 zł/m²

Zdjęcie

Arkadiusz Cygańs...

Skontaktuj się

Dom Nowinki

Nowinki, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

555 000 zł

260,44 m²

2 131,01 zł/m²

Dom Nowinki

Zaktualizowane: 12 maja 2026

555 000 zł 260,44 m² 2 131,01 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
2 490 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2021

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

2 490 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2021

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 555 000 zł (2 131,01 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: czerwiec 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 260,44 m² (134,81 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2021
  •   technika budowy: inna; materiał budowy: inne; pokrycie dachu: papa
  • Działka: 2 490 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Media: woda miejska / wodociąg, szambo; ogrzewanie: węglowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: ALSER Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 458945

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wolnostojący jednorodzinny budynek mieszkalny z dwustanowiskowym garażem w bryle budynku wybudowany według projektu o nazwie , KOMFORTOWY III"

Budynek z ogromnym potencjałem, ładną bryłą, w stanie surowym zamkniętym do wykończenia według własnych potrzeb i aranżacji przez nowego właściciela. (...)

Agent

Arkadiusz Cygański

604 242...

604 242 642

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

604 242...

604 242 642

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl